Menu

Winnaar Limburg Export Award sponsort speelterrein Adelante

30 oktober 2017

Vandaag is bij Adelante Kinderrevalidatie, Speciaal Onderwijs & Wonen in Valkenburg a/d Geul een nieuw speelterrein feestelijk geopend. Leerlingen van Adelante namen het speelterrein dankbaar in gebruik.

Het nieuwe speelterrein heeft een nieuwe ondergrond, goals en kunstgras en werd gesponsord door Schmitz Foam Products BV. De Roermondse producent van onderlagen voor sportvelden, kinderspeelplaatsen, maneges en veestallen won vorig jaar de LEA (Limburg Export Award). Eigenaar Jos Schmitz besloot een gedeelte van het prijzengeld te doneren aan onze school. De vader van een van onze leerlingen en de opa van een peutertje uit een van de peutergroepen werken bij Schmitz Foam Products. 

Een opnameploeg van L1 heeft opnames gemaakt van de opening die worden gebruikt tijdens de volgende LEA op 8 november 2017. 

Speelterrein Adelante Valkenburg _Schmitz

<toon alle berichten